trafo pro LED WIRELI-F 12V/2,50A/30W

Kód: 3120019200
Tip
390 Kč / ks 322,31 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Vysoce kvalitní profesionální interiérový a nábytkový napěťový zdroj pro LEDKY 12V 30W určený pro přímou montáž na normálně hořlavé povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento napájecí stabilizovaný LED zdroj WIRELI-F splňuje nejvyšší technické a legislativní požadavky. Je určený pro interiérové instalace LED pásků nebo LED svítidel potřebných k nasvícení interiérů, pracoven, kuchyňských linek nebo k dekoračnímu podsvícení nábytku apod.

Zdroj má čtyři vratné ochrany, kdy po odeznění problému bude zdroj opětovně fungovat. Vodiče jsou připojené ve svorkovnicích pod přišroubovanýma krytkama, které mají přítlačnou funkci proti vytržení vodičů. 

Při výběru výkonu zdroje je důrazně doporučeno dávat alespoň 20% rezervu. Pokud bude osvětlení svítit jen krátce a při pokojové teplotě, může být rezerva o něco nižší. Pokud bude osvětlení svítit více hodin nebo dlouhodobě, je žádoucí rezervu ještě zvýšit, aby zdroj běžel v optimálním režimu a spolehlivě fungoval dlouhá léta. 

Zapojení zdroje by měla provádět osoba s patřičnou kvalifikací. Na straně výstupu je nutné dodržet polaritu +-, jinak nebude sestava svítit, případně může dojít k poškození připojovaných komponent. Na straně vstupu se zapojuje černý nebo hnědý fázový vodič síťového kabelu na svorku L a modrý nulový vodič na svorku N. Svorky je nutno spolehlivě, ale s citem dotáhnout. Po přišroubování vodičů se svorkovnice zakryjí krytkama.

Celkové zapojení se musí provádět při odpojeném síťovém napětí

 

Doplňkové parametry

Kategorie: LED zdroje profi 12V
Výkon zdroje: 30 W
Stupeň krytí IP: IP 20 (interiér)
Zařazení zdroje: Profi
Připojení zdroje: Svorkovnice pod krytkou
Typ zdroje: nábytkový, interiérový
Vstupní napětí: 220 - 240 V AC
Výstupní napětí: 12 V DC
Frekvence: 50 - 60 Hz
Výkonové zatížení: 30 W
Výstupní proud: 2,5 A
? Stupeň krytí: IP 20
? Přepěťová ochrana: ano
? Ochrana proti zkratu: ano
? Ochrana proti přetížení: ano
? Tepelná ochrana: ano
Možnost regulace: ne
Pracovní teplota: -20° až +50°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: