O nás

   Vítám vás na našem webu, kde získáte základní informace o naší kamenné prodejně, ve které jsme po generální rekonstrukci zahájili provoz 2.května 1996.

   Najdete nás v Hodoníně na jižní Moravě. Nakupují u nás jak profesionálové z řad výrobců nábytku, tak kutilové a amatéři, kteří potřebují nějaké komponenty z rozsáhlého sortimentu nábytkového a stavebního kování, nábytkových doplňků, stolařských potřeb a mnoho dalšího, co je potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nejenom nábytku, ale také domácností, nebo třeba i zahradních posezení a podobně.

   Za celou dobu provozu jsme navázali obchodní spolupráci s velkým množstvím dodavatelů, jejichž sortiment činí stovky tisíc položek. Všem zákazníkům se snažíme poradit a doporučit nejvhodnější řešení.

   Uvádíme zde spojení na nás a adresu naší provozovny, kde Vás vždy rádi uvidíme a budeme se Vám věnovat. Máme zde vlastní parkoviště pro pohodlné nákupy u nás. Většinu našeho sortimentu tvoří nábytkové kování, které nakupujeme od přímých dovozců a výrobců nástrojů, nábytkového kování, nářadí, led osvětlení, spojovacích materiálů, plastů apod.

   U nás registrovaným živnostníkům a firmám věnujícím se výrobě nábytku a podobné činnosti poskytujeme slevy.

   Kvůli zájmu našich zákazníku jsme se rozhodli vybudovat e-shop, na kterém se právě nacházíte. Budeme ho budovat postupně, náš sortiment je velmi rozsáhlý a proto pokud něco hledáte a zde to nevidíte, neváhejte nám zavolat a informovat se. 

Petr Schmied - majitel 

provozovna ARDEN