O nás

   Vítám vás na našem webu, kde získáte základní informace o naší kamenné prodejně, ve které jsme po generální rekonstrukci zahájili provoz 2.května 1996. Před zahájením obchodní činnosti jsem se svým společníkem v roce 1988 rozjel nábytkářkou výrobu. Po několika letech truhlařiny jsme využili příležitost a v aukci koupili areál traktorové stanice, kde jsme začali provozovat velkoobchod s plošnými materiály a kováním pro výrobu nábytku. Práce s těmito materiály mne velmi zaujaly a po mém osamostatnění se nyní moje firma specializuje jen na sortiment nábytkového kování. Dlouhá léta práce v tomto oboru nám přinesla rozsáhlé zkušenosti s tímto sortimentem.     

   Najdete nás v Hodoníně na jižní Moravě. Nakupují u nás jak profesionálové z řad výrobců nábytku, tak kutilové a amatéři, kteří potřebují nějaké komponenty z rozsáhlého sortimentu nábytkového a stavebního kování, nábytkových doplňků, stolařských potřeb a mnoho dalšího, co je potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nejenom nábytku, ale také domácností, nebo třeba i zahradních posezení a podobně.

   Za celou dobu provozu jsme navázali obchodní spolupráci s velkým množstvím dodavatelů, jejichž sortiment činí stovky tisíc položek. Všem zákazníkům se snažíme poradit a doporučit nejvhodnější řešení.

   Uvádíme zde spojení na nás a adresu naší provozovny, kde Vás vždy rádi uvidíme a budeme se Vám věnovat. Máme zde vlastní parkoviště pro pohodlné nákupy u nás. Většinu našeho sortimentu tvoří nábytkové kování, které nakupujeme od přímých dovozců a výrobců nástrojů, nábytkového kování, nářadí, led osvětlení, spojovacích materiálů, plastů apod.

   U nás registrovaným živnostníkům a firmám věnujícím se výrobě nábytku a podobné činnosti poskytujeme slevy. Pokud podnikáte v našem oboru a máte zájem opakovaně u nás nakupovat, napište nám to na náš e-mail a můžete nakupovat se slevou. 

   Kvůli zájmu našich zákazníku jsme se rozhodli vybudovat e-shop, na kterém se právě nacházíte. Budeme ho budovat postupně, náš sortiment je velmi rozsáhlý a proto pokud něco hledáte a zde to nevidíte, neváhejte nám zavolat a informovat se. 

Petr Schmied - majitel 

provozovna ARDEN