O nás

   Vítám Vás na našem webu, kde získáte základní informace o naší kamenné prodejně, ve které jsme po generální rekonstrukci zahájili provoz 2.května 1996.

   Najdete nás v Hodoníně na jižní Moravě. Nakupují u nás jak profesionálové z řad výrobců nábytku, tak kutilové a amatéři, kteří potřebují nějaké komponenty z rozsáhlého sortimentu nábytkového a stavebního kování, nábytkových doplňků, stolařských potřeb a mnoho dalšího, co je potřeba k výrobě, opravě či vylepšení nejenom nábytku, ale také domácností, nebo třeba i zahradních posezení a podobně.

   Za celou dobu provozu jsme navázali obchodní spolupráci s velkým množstvím dodavatelů, jejichž sortiment činí stovky tisíc položek. Všem zákazníkům se snažíme poradit a doporučit nejvhodnější řešení.

   Uvádíme zde spojení na nás a adresu naší provozovny, kde Vás vždy rádi uvidíme a budeme se Vám věnovat. Máme zde vlastní parkoviště pro pohodlné nákupy u nás. Většinu našeho sortimentu tvoří nábytkové kování, které nakupujeme od přímých dovozců a výrobců nástrojů, nábytkového kování, nářadí, led osvětlení, spojovacích materiálů, plastů apod.

   U nás registrovaným živnostníkům a firmám věnujícím se výrobě nábytku a podobné činnosti poskytujeme slevy.

   Kvůli zájmu našich zákazníku jsme se rozhodli vybudovat e-shop, na kterém se právě nacházíte. Budeme ho budovat postupně, náš sortiment je velmi rozsáhlý a proto pokud něco hledáte a zde to nevidíte, neváhejte nám zavolat a informovat se. 

Petr Schmied - majitel 

provozovna ARDEN

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení