přijímač Mi-Light MiBOXER FUT035S+ 12V/12A/144W

Kód: 3120036440
316 Kč / ks 261,16 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024
Možnosti doručení

Radiofrekvenční přijímač FUT035S+ pro dálkový ovladač Mi-Light MiBOXER C1 pro jednobarevné a CCT LED pásky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento radiofrekvenční přijímač Mi-Light FUT035S+ pro jednobarevné a dvoubarevné CCT LED pásky je kompatibilní s dálkovými ovladači řady Mi-Light. Nemusí být v přímé viditelnosti s ovladačem a může být ukrytý v nábytku nebo za zdí apod.

Přijímač lze ovládat i bez dálkového ovladače za pomocí zvonkového tlačítka, pro jehož připojení má svorkovnici. Světelnou sestavu lze tedy ovládat dálkově ovladačem nebo manuálně tlačítkem, případně oběma způsoby.

Přijímač je vhodný pro ovládání jak jednobarevných, tak i dvoubarevných CCT (CTA) LED pásků. Před párováním s ovladačem se dvojstiskem tlačítka SET volí potřebný režim. Pro jednobarevné pásky svítí dioda červeně, pro CCT pásky zeleně

Aby dálkové ovládání fungovalo, musí se přijímač napárovat s dálkovým ovladačem a to dvěma možnými způsoby, které jsou popsány v přiloženém návodu. První způsob je více vhodný pro hromadné párování několika přijímačů na jeden kanál ovladače a to se dělá tak, že se přijímač nebo více přijímačů odpojí alespoň na 10 vteřin od napájecího zdroje a poté se opět ke zdroji připojí a do 3 vteřin se 3x stiskne tlačítko ON příslušné zóny na dálkovém ovladači. Při druhém způsobu párování se nemusí přijímač odpojovat od zdroje, pouze se krátce stiskne tlačítko SET a poté je potřeba do 3 vteřin 3x stisknout tlačítko ON zvolené zóny na dálkovém ovladači. Pokud dojde k úspěšnému napárování, tak LED pásek 3x pomalu zabliká. 

Dlouhým přidržením tlačítka SET dojde k odpárování příjímače od kanálu na ovladači. 

Pokud je potřeba ovládat více světelných okruhů, je nutné, aby měl každý okruh svůj přijímač. Například pokud budete ovládat tři světelné okruhy, tak k tomu potřebujete 3 přijímače a vícekanálový dálkový ovladač, na kterém jednotlivé kanály napárujete s přijímači. 


Pokud je potřeba ovládat světelnou sestavu na větší vzdálenost než 30 m, může se použít více přijímačů FUT035S+, které si mezi sebou automaticky přenášejí RF signál a tak se počtem použitých přijímačů dosahová vzdálenost násobí. Aby došlo k přenosu RF signálu z přijímače na přijímač, tak tyto přijímače musí být napárovány na stejný kanál ovladače

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přijímače k dálkovým ovladačům
Příjímač pro pásky: Jednobarevné, CCT (CTA)
Vstupní napětí: 12-24V DC
Přenosová frekvence: 2,4 GHz
? Proudové zatížení: 12 A
? Dosah přijímače: do 30m
Paměť posledního nastavení: ano
? Paměť posledního nastavení jasu po odpojení napájení: ano
? Stupeň krytí: IP 20
Co lze přijímačem ovládat: jednobarevné a CCT LED pásky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: