MINI dálkový ovladač dotykový + spínač skříňový 2v1

Kód: 3120036380
259 Kč / ks 214,05 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení

Bezdrátový radiofrekvenční mini ovladač pro ovládání LED sestav s druhou funkcí jako skříňový spínač. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto miniaturní zařízení můžete používat klasicky k dálkovému zapínání a stmívání LED osvětlení a nebo s pomocí přiloženého magnetu jako spínač osvětlení při otevření skříňových dveří nebo zásuvek apod.

K funkci dálkového ovladače je potřebný přijímač, který přijímá signály z tohoto ovladače. Tento přijímač nabízíme níže jako doporučené zboží k ovladači. Ovladač s přijímačem pracuje radiofrekvenčně a tudíž mezi nimi není nutná přímá viditelnost. Přijímač může být schovaný například ve skříňce. 

Zapínání a vypínání se provádí dotykem na ploše ovladače v místě znaku zapnutí/vypnutí. Při zapnutém osvětlení a přidržením prstu v místě ON/OFF se reguluje intenzita světla buď zvyšováním nebo snižováním. Ovladač si pamatuje poslední nastavenou intenzitu světla. 

Tento ovladač najde vynikající uplatnění jako bezdrátový skříňový spínač. Nemusíte tedy natahovat kabeláž, jako u jiných skříňových spínačů. K této funkci je potřeba použít přiložený magnet, který se pomocí vrutu připevní na dvířka. Ovladač se pomocí držáku umístí na korpus skříně tak, aby jeho přední část při zavřených dveřích byla v těsné blízkosti magnetu (do 1cm). Jakmile se dveře otevřou a dojde k oddálení od magnetu, led osvětlení se pozvolně rozsvítí. Při zavření dvířek naopak dojde k pozvolnému zhasnutí světla. 

Jedním ovladačem může být ovládáno několik přijímačů a jeden přijímač může ovládat několik ovladačů. 

MINI dálkový ovladač je nutno při prvním použití spárovat s přijímačem. To se provede tak, že do 10 vteřin po připojení LED sestavy s přijímačem ke zdroji napětí, se krátce stiskne párovací tlačítko na spodu ovladače. Při úspěšném párování LED sestava 2x problikne.  

Zapojení by měla provádět osoba s patřičnými znalostmi a oprávněním.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytkové led ovladače
Přenosová frekvence: 2,4 GHz
Počet zón: 1
? Dosah ovladače: do 20m
? Napájení ovladače: knoflíková baterie 2032
Paměť posledního nastavení: ano
Pracovní teplota: -20° až +35°C
? Stupeň krytí: IP 20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: