LED zdroje profi 12V

Profesionální napájecí zdroje splňují nejvyšší technické a legislativní požadavky. Mají všechny potřebné ochrany pro bezpečný dlouhodobý provoz. Tyto zdroje  doporučujeme pro instalace s požadavkem na kvalitu a spolehlivost a také pro instalace, kde jsou zdroje trvale pod napětím. Pro dlouhodobou životnost je důležité vybírat zdroj s patřičnou rezervou výkonu 10-30% podle doby zatížení. Aby bylo dobře odváděno teplo ze zdroje, musí být kolem něj přiměřený volný prostor na chlazení vzduchem.

Kliknutím na tento řádek zobrazíte symboly používané na napájecích zdrojích.

2 položek celkem
profi-LED-zdroj-WIRELI-F-12V-100W
Tip
949,59 Kč bez DPH
1 149 Kč / ks

Vysoce kvalitní profesionální interiérový a nábytkový napěťový zdroj pro LEDKY 12V 100W určený pro přímou montáž na normálně hořlavé povrchy.

Kód: 3120019500
zdroj-pro-LED-pásky-NPV-12V-100W
671,90 Kč bez DPH
813 Kč / ks

Vysoce kvalitní profesionální spínaný napájecí LED zdroj 12V, 100W určený pro vnitřní použití vhodný pro instalace do nábytkových sestav.

Kód: 3120022300
SYMBOLY POUŽÍVANÉ NA NAPÁJECÍCH ZDROJÍCH

Bezpečnostní oddělovací tranformátor, odolný proti zkratu.
Lze montovat na povrch bez další izolace.
Výrobky je možné montovat na normálně hořlavé materiály jako je dřevo.
Ochrana proti přehřátí, která zabrání překročení teploty 110°.
Výrobky je možné montovat na materiály, jejichž požární odolnost není známa - tedy běžné nábytkářské dřevotřískové desky, nebo např. dřevěná skříň.
Safety Extra Low Voltage - označení pro zdroj malého bezpečného napětí, výrobek nesmí mít na žádné vnitřní ani vnější části nebezpečné napětí. Hodnota bezpečného napětí je závislá na prostředí, ve kterém je zařízení použito.
Conformité Européenne - výrobek vyhovuje evropským směrnicím.
Výrobek má dvojitou nebo zesílenou izolaci.
IP 20 Stupeň krytí - zařízení je chráněno před vniknutím pevných cizích částic o průměru 12,5mm a větších, zařízení není chráněno proti vodě.
IP 67 Stupeň krytí - zařízení je prachotěsné, zařízení je chráněno proti dočasnému ponoření do vody.
Zkratka vycházející ze směrnice Evropského parlamentu o omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních.