dálkový ovladač dimLED OV LINEA CCT

Kód: 3120036170
449 Kč / ks 371,07 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Dálkový radiofrekvenční jednokanálový LED ovladač LINEA CCT pro CCT LED pásky, kterým se volí teplota bílé barvy od studené po teplou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tímto dálkovým LED ovladačem LINEA CCT lze ovládat jednu zónu, která se může skládat z několika přijímačů. Po spárování více přijímačů s ovladačem se všechny přijímače ovládají jako jedna sekce. U radiofrekvenčních ovladačů není nutná přímá viditelnost s přijímačem a tyto můžou být ukryty např. ve skříni nebo za sádrokartonem apod. 

Pokud se ovladač nepoužívá, přibližně po půlminutě se přepne do pohotovostního režimu. Přidržením tlačítka ON/OFF se ovladač opět aktivuje. 
Dosah ovladače je do 30m. Při zapínání a vypínání dochází k pozvolnému rozsvícení nebo setmění pásku. 

K ovladači je i praktický magnetický držák, který se může upevnit na stěnu a ovladač do něj odkládat. Díky vestavěným magnetům dojde ke spolehlivému přichycení ovladače v držáku. 

Ovladač si pamatuje poslední úroveň nastavení i po odpojení napájení.

Při prvním použití se musí ovladač napárovat s přijímačem dle jednoduchého postupu popsaného v návodu. Po připojení přijímače k napájecímu zdroji a odstranění ochranné fólie na baterii v ovladači se na přijímači krátce stiskne párovací tlačítko a poté do 5 vteřin na ovladači tlačítko ON/OFF a dojde ke spárování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dálkové ovladače
Ovladač pro pásky: CCT (CTA)
Přenosová frekvence: 2,4 GHz
Počet zón: 1
Počet přijímačů: neomezeně
Dosah ovladače: do 30m
Napájení ovladače: knoflíková baterie 2032
Paměť posledního nastavení: ano
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: ano
? Stupeň krytí: IP 20