přijímač dimLED PR 1KRF 12V/8A/96W

Kód: 3120036400
298 Kč / ks 246,28 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
20.06.2024
Možnosti doručení

Radiofrekvenční přijímač pro dálkové dimLED ovladače pro jednobarevné LED pásky.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento radiofrekvenční přijímač dimLED PR 1KRF pro jednobarevné pásky je kompatibilní se všemi dálkovými ovladači řady dimLED. Nemusí být v přímé viditelnosti s ovladačem a může být ukrytý v nábytku nebo za zdí apod.

Přijímač lze ovládat i bez dálkového ovladače za pomocí zvonkového tlačítka, pro jehož připojení má svorkovnici. Světelnou sestavu lze tedy ovládat dálkově ovladačem nebo manuálně tlačítkem, případně oběma způsoby.

Přijímač se musí napárovat s dálkovým ovladačem jednoduchým způsobem, který je popsán v přiloženém návodu. Po připojení přijímače k napájecímu zdroji se krátce stiskne párovací tlačítko a poté na dálkovém ovladači tlačítko ON/OFF a tím dojde ke spárování přijímače s ovladačem. 

Pokud je potřeba ovládat více světelných okruhů, je nutné, aby každý okruh měl svůj přijímač. Například pokud budete ovládat tři světelné okruhy, tak k tomu potřebujete 3 přijímače a vícekanálový dálkový ovladač, na kterém jednotlivé kanály napárujete s přijímači. 

Na jeden přijímač je možno napárovat až 10 dálkových ovladačů řady dimLED, kdy tento jeden přijímač bude ovládán z více míst.   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přijímače k dálkovým ovladačům
Příjímač pro pásky: Jednobarevné
Vstupní napětí: 5-36 V DC
Přenosová frekvence: 2,4 GHz
? Proudové zatížení: 8 A
Dosah přijímače: 30 - 100m
Paměť posledního nastavení: ano
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: ano
? Stupeň krytí: IP 20
? Počet ovladačů: max. 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: