pohybový spínač PIROL-02 detekční 12V/8A/96W

Kód: 3130003450
631 Kč / ks 521,49 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Spínač pro napěťové LED pásky s detektorem pohybu, soumrakovým čidlem a třinácti nastavitelnými časy s automatickým prodloužením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spínač pro LED pásky s detektorem pohybu a soumrakovým čidlem s možností volby jednoho ze třinácti časů doby svitu. Když se osoba dostane do zorného pole a dosahu čidla a zároveň okolní osvětlení poklesne pod nastavenou úroveň, spínač sepne osvětlení. Pokud se osoba pohybuje v průběhu svitu v dosahu PIR čidla, je zvolený čas svícení neustále obnovován. Po opuštění detekčního pole čidla bude světlo svítit nastavenou dobu a poté zhasne.

Spínač je vhodný i pro bateriový provoz . Detekční vzdálenost PIR čidla je 2 - 5 m, detekční úhel je 100° .
Plošný spoj spínače se musí do hliníkového profilu přilepit tenkou oboustrannou lepící páskou nebo např. silikonovým tmelem. 

Při připojování je velmi nutné správně připojit napájecí napětí, nezaměnit vstup s výstupem a dodržet správnou polaritu. Při nesprávném zapojení může dojít ke zničení součástek spínače. Připojení napájecího vodiče na vstupu a LED pásku na výstupu se provádí letováním. 

Požadovaný čas doby svitu se nastavuje na plošném spoji spínače proletováním propojky mezi rezistory dle návodu. Z výroby je nastaven čas doby svitu 2,5 minuty. 

Pro napájení ze sítě použijte napájecí zdroj 12V určený pro napěťové LED pásky. Pro zabránění falešných sepnutí neumísťujte spínač do míst se sálavým teplem nebo větší cirkulací teplého vzduchu. Před detekční zónou nemají být materiály pohlcující infračervené záření, např. skleněné police. 

Podrobný návod s popisem nastavení najdete v záložce soubory ke stažení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Led ovladače do hliníkového profilu
Ovládání vypínače: PIR čidlem
Orientační dioda: Ne
? Vstupní napětí: 12 V DC
? Proudové zatížení: 8 A
? Způsob ovládání: PIR čidlo
Detekční vzdálenost: 2 - 5 m
Detekční úhel čidla: 100°
Rozměry: 11 x 50 mm
? Stupeň krytí: IP 20
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: